Dobrá fotka nie je len o vynikajúcej technike. Je to umenie, ktoré dokáže zachytiť esenciu jedinečného okamihu. Citlivé vnímanie situácie v rovnováhe s čistou, výtvarnou kompozíciou. Práve toto jemné čaro nájdete v našich sériách portrétnych a dokumentárnych fotografií.

Svadobný deň je určite tou krásnou príležitosťou, z ktorej si chce každý z nás odniesť do bežných dní čo najviac. Rodinné tradície, neopakovateľné okamihy, slávnostná atmosféra, ktorá prestupuje všetkých zúčastnených – vždy je to jedinečná a originálna udalosť.
Vieme, že chcete, aby bola vaša svadba dokonalá. Môžete sa spoľahnúť, že my pre to urobíme všetko. Zoznámime sa s vašimi predstavami o svadobnom dni, vyberieme vhodnú lokáciu fotenia a dohodneme všetky potrebné detaily. V prípade, že nám do rúk zveríte aj svoj záverečný styling, poskytneme vám tím vizážistu a vlasového stylistu. Ak sa rozhodnete pre nafotenie štylizovaných svadobných fotografií, termín fotenia si môžeme dohodnúť aj v iný ako svadobný deň.

V rodinnej fotografii uprednostňujeme prirodzenosť bez násilných póz. Fotenie môže prebiehať kdekoľvek, kde sa cítite príjemne. U vás doma, v ateliéri alebo na inom obľúbenom mieste. Ak o ňom nemáte presnú predstavu, radi vám s výberom lokácie pomôžeme.Trvanie každého fotenia je individuálne (väčšinou trvá cca 2 hodiny). Záleží nám predovšetkým na tom, aby ste sa pri fotení cítili uvoľnene a s jeho výsledkom ste boli spokojní.

Výstupy: Po ukončení svadobného alebo rodinného fotenia vám pošleme heslo do našej online galérie, v ktorej vám budú sprístupnené všetky nafotené zábery vo webovom rozlíšení. Tieto budete môcť zdieľať so svojimi blízkymi a vybrať z nich spoločne tie, ktoré sa vám budú páčiť najviac. Vami vybrané fotografie upravíme a cca do 3 týždňov odovzdáme na DVD nosiči vo veľkom rozlíšení.

V prípade záujmu radi vytvoríme pre Vás a pre Vašich blízkych svadobné, alebo iné albumy.

Fotokniha

Kniha vašich fotografií, ktorú graficky pripravíme a vytlačíme.

Darčekový kupón

Fotografia ako originálny darček pre vašich blízkych a priateľov.